Loading [MathJax]/jax/output/SVG/config.js
 
+0  
 
0
278
1
avatar

if 5 choc ices cost 345 cents how muhc do 11 choc ices cost

 Sep 23, 2021
 #1
avatar+1513 
0

 

if 5 choc ices cost 345 cents how muhc do 11 choc ices cost    

 

345 / 5  =  69 ¢ for one    

 

69 x 11  =  759 ¢  or  $ 7.59 for eleven    

.    

 Apr 25, 2025

2 Online Users

avatar